WSPÓŁPRACA

MIESZALNIK MIXCOLOR

Produkty Novacolor sprzedawane są poprzez sieć dystrybutorów rozsianych po całej Polsce. By zapewnić autonomię i swobodę w pracy na naszych produktach, oferujemy naszym partnerom nowoczesne, profesjonalne mieszalniki Mixcolor do tynków dekoracyjnych i farb. Dzięki temu nasi dystrybutorzy mogą efektywniej pracować i spełniać oczekiwania klientów w doborze niestandardowych kolorów.

Pigmenty Mixcolor oparte są na bazie wodnej, nie zawierają VOC (lotnych związków organicznych) i APEO, system barwienia opiera się na 16 pigmentach. Używanie wodnych pigmentów przez Novacolor podyktowane jest ochroną środowiska i podążaniem za ekologicznym procesem produkcji.

Mieszalnik Mixcolor nadaje się do barwienia produktów metalicznych, mineralnych, City Vision, siloxanowych tynków elewacyjnych, a także farb z serii MATmotion.

Oferujemy naszym partnerom pełne wyposażenie, które obejmuje manualne lub automatyczne mieszalniki oraz spektrofotometry, aby móc samodzielnie mieszać kolory z aktualnych katalogów Novacolor, a także spełniać indywidualne oczekiwania klientów. Do każdego mieszalnika dostępne jest także oprogramowanie z formułami konkretnych kolorów, formuły te są nieustannie aktualizowane wraz z rozwojem nowych produktów i nowymi katalogami.