WSPÓŁPRACA

SOCIAL MEDIA

Sieci społecznościowe stały się w ostatnim czasie głównym narzędziem w komunikacji z klientami i między partnerami biznesowymi. Novacolor aby spełnić oczekiwania odbiorców i partnerów także otworzyło się na współpracę i kontakt poprzez social media i nowoczesną stronę internetową. Każdego tygodnia na naszych profilach społecznościowych ukazują się realizacje z naszymi produktami, nowości produktowe, filmiki instruktażowe dla wykonawców i wszelkie inne wiadomości ze świata Novacolor

Bardzo ważnym dla nas ogniwem współpracy z architektami, partnerami biznesowymi oraz wykonawcami jest strona internetowa. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zawartość strony była jak najczytelniejsza i atrakcyjna, a jednocześnie pomagała w pracy na produktach Novacolor. Dlatego postaraliśmy się, żeby wszystkie wzorniki kolorów, katalogi, karty techniczne oraz atesty dostępne były online, materiały te można znależć w zakładce "Do pobrania" i na stronach konkretnych produktów.

W stronach produktów zamieszczane są także aktualne filmiki szkoleniowe z aplikacji produktów oraz zdjęcia z realizacji, aby jak najlepiej oddać cechy i efekty wizualne konkretnych farb i tynków dekoracyjnych.